BJM-Gembas U12 A (niveau 3 - reeks K)

Spelers: Bryan Bouckaert, Wout Claeys, Andreas D'hulst, Yara Depaepe, Kyan Hollebeke, Lukas Loncke, Mauro Trenson, Lowie Van de Vyver, Hanne Van Hooreweghe

Coach: Steven Van de Vyver

Ploegverantwoordelijke : Leen Reyniers

Ploegsponsors: Scaldis reclame Maldegem Bakkerij Van Hecke Knesselare

 

BJM-Gembas U12 A dankt z'n sponsors!

 

 

Trainingen

maandag 18.00 - 19.30 (MEOS)
woensdag 16.00 - 17.30 (Flabbaert)

Wedstrijden


TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaal
OEFEN12/08 21:00BJM-Gembas U12 A - BJM-Gembas U12 BSporthal Flabbaert
OEFEN31/08 12:30BJM-Gembas U12 A76 - 38Gent-Oost Eagles G12 ASporthal Flabbaert
OEFEN07/09 12:30BJM-Gembas U12 A41 - 84BBC Falco Gent G12 ASporthal Flabbaert
BOV15/09 15:00Tigers Evergem G12 A89 - 40BJM-Gembas U12 AGemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
COMP21/09 15:00BC Knokke-Heist G12 A76 - 38BJM-Gembas U12 ADe Stormmeeuw
COMP29/09 10:45BJM-Gembas U12 A76 - 42Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 ASporthal Flabbaert
COMP05/10 11:00"Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A87 - 46BJM-Gembas U12 AZaal d'Hoogploate
COMP12/10 11:00BC Oostende G12 A78 - 40BJM-Gembas U12 ADe Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
COMP20/10 14:30BJM-Gembas U12 A51 - 73BC Knokke-Heist G12 ASporthal Flabbaert
BOV03/11 09:00BJM-Gembas U12 A64 - 44BBC Erembodegem G12 ASporthal Flabbaert
COMP09/11 12:00Basket Sijsele G12 A60 - 53BJM-Gembas U12 ASportpark 't Veld
COMP17/11 10:45BJM-Gembas U12 A43 - 69BC Oostende G12 ASporthal Flabbaert
COMP23/11 15:00BJM-Gembas U12 A48 - 56"Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 ASporthal Flabbaert
COMP01/12 15:00Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A31 - 77BJM-Gembas U12 ADe Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
COMP08/12 09:00BJM-Gembas U12 A49 - 51Basket Sijsele G12 ASporthal Flabbaert
BOV14/12 16:15KBBC Bavi Gent G12 A48 - 62BJM-Gembas U12 ANeptunus
COMP05/01 12:30BJM-Gembas U12 A80 - 18BC Opwijk G12 ASporthal Flabbaert
COMP11/01 12:00Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G12 A35 - 78BJM-Gembas U12 AKluisbos
COMP19/01 12:30BJM-Gembas U12 A74 - 27BBC United Ninove G12 ASporthal Flabbaert
BOV25/01 11:00Gent-Oost Eagles G12 A39 - 78BJM-Gembas U12 ASporthalle Melle Vogelhoek
COMP02/02 12:30BJM-Gembas U12 A65 - 47BBC Erembodegem G12 ASporthal Flabbaert
COMP08/02 12:30BC Lede G12 A35 - 50BJM-Gembas U12 ADe Ommegang
COMP15/02 16:30BC Grimbergen G12 A42 - 78BJM-Gembas U12 ASporthal J. Vertommen
BOV22/02 14:50BBC Erembodegem G12 A54 - 44BJM-Gembas U12 ADenderdal
COMP01/03 09:00BJM-Gembas U12 A82 - 28Blue Rocks Ronse-Kluisbergen G12 ASporthal Flabbaert
COMP08/03 11:00BC Opwijk G12 A30 - 81BJM-Gembas U12 AGemeentelijk Sporthal Opwijk