BJM-Gembas U10 C (niveau 4 CE)

Spelers: Emilia Claeys, Andes Cocquyt, Robbe De Wispelaere, Eppo Gryspeert, Amelie Roose, Aurelie Roose, 
Léon Timmerman, Seppe truant, Pim Verduijn & Mare Vonck

Coach: Ellen Van Hecke

Ploegverantwoordelijke: Melissa Slock

 

 

 

Trainingen

maandag 17.00 - 18.30 (keuzetraining MEOS - De Beuk)
woensdag 17.30 - 19.00 (Flabbaert)

Wedstrijden


TypedatumTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaal
Oefenwedstrijd30/08/202009:00Basket Midwest Izegem G10 B1 - 1BJM-Gembas U10 CSporthal Kachtem
Oefenwedstrijd06/09/202009:00BJM-Gembas U10 C1 - 1Bbv Oedelem G10 ASporthal Flabbaert
Competitie20/09/202009:00BJM-Gembas U10 C1 - 1BBC Wildcats Gavere G10 BSporthal Flabbaert
Competitie27/09/202011:00LDP Donza G10 E1 - 1BJM-Gembas U10 CSporthal Nazareth
Competitie03/10/202012:15BJM-Gembas U10 C1 - 1Sgolba Aalter G10 BSporthal Flabbaert
Competitie11/10/202013:30BBC Assenede G10 B1 - 1BJM-Gembas U10 CGemeentelijke Sporthal Assenede
Competitie18/10/202009:00BJM-Gembas U10 C1 - 1Amon Jeugd Gentson G10 DSporthal Flabbaert
Competitie25/10/202009:30BBC Wildcats Gavere G10 B1 - 1BJM-Gembas U10 CDe Vierklaver
Competitie14/11/2020?BJM-Gembas U10 C - BBC Assenede G10 BSporthal Flabbaert
Competitie22/11/2020?Amon Jeugd Gentson G10 D - BJM-Gembas U10 CProvinciale Sporthal Henleykaai
Competitie28/11/2020?BJM-Gembas U10 C - LDP Donza G10 ESporthal Flabbaert
Competitie06/12/2020?Sgolba Aalter G10 B - BJM-Gembas U10 CSportpark Aalter
Competitie10/01/2021?BJM-Gembas U10 C - BC Black Boys Erpe-Mere G10 BMEOS
Competitie17/01/2021?BBC Wildcats Gavere G10 B - BJM-Gembas U10 CDe Vierklaver
Competitie23/01/202113:30LDP Donza G10 D - BJM-Gembas U10 COCP
Competitie31/01/202109:00BJM-Gembas U10 C - BBC United Ninove G10 BMEOS
Competitie07/02/202111:00LDP Donza G10 E - BJM-Gembas U10 CSporthal Nazareth
Competitie28/02/202115:00BJM-Gembas U10 C - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G10 MEOS
Competitie06/03/202114:00BBC Helios SanoRice Zottegem G10 B - BJM-Gembas U10 CHelios
Competitie13/03/202110:45BC Black Boys Erpe-Mere G10 B - BJM-Gembas U10 CSint Bavo
Competitie21/03/202111:00BJM-Gembas U10 C - BBC Wildcats Gavere G10 BSporthal Flabbaert
Competitie28/03/202113:00BJM-Gembas U10 C - LDP Donza G10 DSporthal Flabbaert
Competitie18/04/202111:00BJM-Gembas U10 C - LDP Donza G10 ESporthal Flabbaert
Competitie24/04/202109:00BBC United Ninove G10 B - BJM-Gembas U10 CSporthal Ninove
Competitie02/05/202111:00BJM-Gembas U10 C - BBC Helios SanoRice Zottegem G10 BSporthal Flabbaert
Competitie08/05/202111:15Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G10 - BJM-Gembas U10 CDe Veldmuis