BJM-Gembas Dames B (2de provinciale)

Spelers: Najoua Ben Rhouma, Lien De Vos, Rani Huyvaert, Sofie Lambrecht, Fenne Martens, Ellen Van Hecke, Emma Van Hooreweghe, Lies Van Hulle, Luna Vanlandeghem, Inge Vervaeck

Coach : Thomas Mathyssen

Ploegverantwoordelijke : Marleen Van Wassenhove

Ploegsponsors: Beauty At Home DVV Peter Versluys

BJM-Gembas dames dankt haar sponsors!

Trainingen

dinsdag 19.30 - 21.00 (MEOS)
woensdag 19.15 - 20.45 (Flabbaert)

Wedstrijden


TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaal
OEFEN12/08 16:45BJM-Gembas Dames B33 - 75B.C. Blue Stars Brugge DSE BSporthal Flabbaert
BOV15/08 13:00BJM-Gembas Dames B31 - 64BBC Deinze-Nazareth DSE ASporthal Flabbaert
BOV19/08 14:45BJM-Gembas Dames B26 - 45BBC Jeugd Gentson DSE DSporthal Flabbaert
BOV27/08 17:00BBC Olympia Denderleeuw DSE A79 - 40BJM-Gembas Dames BLecompte
COMP03/09 13:15BJM-Gembas Dames B43 - 54BC Black Boys Erpe-Mere DSE ASporthal Flabbaert
COMP09/09 20:15BBC Houtem DSE C71 - 43BJM-Gembas Dames BDe Fabriek
COMP17/09 12:30BJM-Gembas Dames B44 - 51Remant Basics Melsele-Beveren DSE ASporthal Flabbaert
COMP01/10 13:15BJM-Gembas Dames B21 - 52BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg DSE Sporthal Flabbaert
COMP07/10 18:15Panters Baasrode DSE A42 - 41BJM-Gembas Dames BPantershal
COMP15/10 13:15BJM-Gembas Dames B50 - 57BBC Jeugd Gentson DSE DSporthal Flabbaert
COMP22/10 13:00DBC Duopaint Osiris Aalst DSE C72 - 63BJM-Gembas Dames BDe Burcht
COMP29/10 13:15BJM-Gembas Dames B37 - 47BBC Lokeren DSE ASporthal Flabbaert
BOV04/11 18:15Panters Baasrode DSE A48 - 42BJM-Gembas Dames BPantershal
COMP12/11 13:15BJM-Gembas Dames B36 - 44BBC Wildcats Gavere DSE BSporthal Flabbaert
COMP18/11 20:30Onderons Grembergen DSE A47 - 42BJM-Gembas Dames BGemeentelijke Basisschool Grembergen
COMP03/12 13:15BJM-Gembas Dames B53 - 41Haantjes-Fireballs Oudenaarde DSE BSporthal Flabbaert
COMP10/12 11:00Gent-Oost Eagles DSE B49 - 44BJM-Gembas Dames BSporthalle Melle Vogelhoek
COMP16/12 18:00BC Black Boys Erpe-Mere DSE A - BJM-Gembas Dames BSint Bavo
COMP13/01 17:00Remant Basics Melsele-Beveren DSE A - BJM-Gembas Dames B't wit zand
COMP28/01 11:25BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg DSE - BJM-Gembas Dames BRozebroeken
COMP04/02 13:15BJM-Gembas Dames B - Panters Baasrode DSE ASporthal Flabbaert
COMP18/02 14:45BBC Jeugd Gentson DSE D - BJM-Gembas Dames BLeopoldskazerne
COMP25/02 11:15BJM-Gembas Dames B - DBC Duopaint Osiris Aalst DSE CSporthal Flabbaert
COMP04/03 13:15BJM-Gembas Dames B - BBC Houtem DSE CSporthal Flabbaert
COMP09/03 19:30BBC Lokeren DSE A - BJM-Gembas Dames BStedelijke Sporthal Durmehal
COMP17/03 16:30BBC Wildcats Gavere DSE B - BJM-Gembas Dames BDe Vierklaver
COMP25/03 13:15BJM-Gembas Dames B - Onderons Grembergen DSE ASporthal Flabbaert
COMP07/04 20:00Haantjes-Fireballs Oudenaarde DSE B - BJM-Gembas Dames B't Sportkot
COMP15/04 13:15BJM-Gembas Dames B - Gent-Oost Eagles DSE BSporthal Flabbaert