BJM-Gembas Dames (1ste provinciale)

Spelers : Aurelie De Baeremaeker, Margo De Keulenaer, Naomi Eykelberg, Rani Eykelberg, Fenne Martens, Anneleen Matthys, Evelrien Matthys, Hanne Timmerman, Laura Van Vlaenderen, Sofie Van Vlaenderen, Inge Vervaeck, Sofie Willems

Coach : Pieter Eykelberg

Ploegverantwoordelijke : Carine Gussé

Ploegsponsors: Beauty At Home DVV Peter Versluys

 

BJM-Gembas dames A dankt haar sponsors!

 

Trainingen

dinsdag 19.30 - 21.00 (MEOS)
(iedere 2 weken)
woensdag 19.15 - 20.45 (Flabbaert)

Wedstrijden


TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaal
BVL11/08 16:00BJM-Gembas Dames A44 - 70Zuiderkempen Diamonds DSE ASporthal Flabbaert
BOV17/08 20:45Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE 26 - 74BJM-Gembas Dames ADe Kriebel
BOV18/08 16:30BJM-Gembas Dames A54 - 42BC Black Boys Erpe-Mere DSE ASporthal Flabbaert
BOV22/08 20:45BJM-Gembas Dames A61 - 48BC Lede DSE ASporthal Flabbaert
BVL25/08 20:45BC Grimbergen DSE A66 - 69BJM-Gembas Dames ASporthal J. Vertommen
OEFEN29/08 20:45BJM-Gembas Dames A53 - 54BBC Houtem DSE BSporthal Flabbaert
BVL02/09 15:00BJM-Gembas Dames A42 - 92BBC Okido Arendonk DSE ASporthal Flabbaert
COMP09/09 11:15BJM-Gembas Dames A66 - 58BBC Wildcats Gavere DSE BSporthal Flabbaert
COMP16/09 17:00BBC Olympia Denderleeuw DSE A70 - 47BJM-Gembas Dames ALecompte
COMP23/09 09:15BJM-Gembas Dames A - BC Lede DSE ASporthal Flabbaert
COMP30/09 11:15BJM-Gembas Dames A - Remant Basics Melsele-Beveren DSE ASporthal Flabbaert
COMP07/10 15:00Amon Jeugd Gentson DSE C - BJM-Gembas Dames ALeopoldskazerne
COMP21/10 11:15Sgolba Aalter DSE A - BJM-Gembas Dames ASportpark Aalter
BOV27/10 ?BJM-Gembas Dames A - Gent-Oost Eagles DSE ASporthal Flabbaert
COMP11/11 13:00DBC Duopaint Osiris Aalst DSE C - BJM-Gembas Dames ADe Burcht
COMP18/11 11:15BJM-Gembas Dames A - Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE ASporthal Flabbaert
COMP02/12 11:15BJM-Gembas Dames A - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE ASporthal Flabbaert
COMP08/12 16:20BBC Feniks Futuria Gent DSE A - BJM-Gembas Dames AHekers
COMP16/12 11:30BJM-Gembas Dames A - BBC Deinze-Nazareth DSE ASporthal Flabbaert
COMP05/01 20:30BBC Wildcats Gavere DSE B - BJM-Gembas Dames ADe Vierklaver
COMP13/01 11:15BJM-Gembas Dames A - BBC Olympia Denderleeuw DSE ASporthal Flabbaert
COMP19/01 18:30BC Lede DSE A - BJM-Gembas Dames ADe Ommegang
COMP03/02 11:15BJM-Gembas Dames A - Amon Jeugd Gentson DSE CSporthal Flabbaert
COMP09/02 17:00Remant Basics Melsele-Beveren DSE A - BJM-Gembas Dames A't wit zand
COMP17/02 11:15BJM-Gembas Dames A - Sgolba Aalter DSE ASporthal Flabbaert
COMP03/03 11:15BJM-Gembas Dames A - DBC Duopaint Osiris Aalst DSE CSporthal Flabbaert
COMP09/03 18:00Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A - BJM-Gembas Dames ASporthal De Witte Molen
COMP30/03 18:15Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A - BJM-Gembas Dames AKluisbos
COMP07/04 11:15BJM-Gembas Dames A - BBC Feniks Futuria Gent DSE ASporthal Flabbaert
COMP13/04 16:30BBC Deinze-Nazareth DSE A - BJM-Gembas Dames APalaestra