BJM-Gembas Dames (1ste provinciale)

Spelers : Sofie Willems (5), Rani Eykelberg (10), Evelyne Van Hyfte (11), Anneleen Matthys, Evelien Matthys (15)
Inge Vervaeck (9), Sofie Van Vlaenderen (4), Ilse Van Zieleghem (13), Febe De Craene (14), Laura Van Vlaenderen (5), Naomi Eykelberg (8), Aurelie De Baeremaeker (7), Marjolein Matthys (12)

Coach : Rikko Beuten

Ploegverantwoordelijke : Carine Gussé

Ploegsponsors: Van de Walle-Dupont binnenschrijnwerk KIA grensland auto groep Eeklo-Knesselare-Gent Kurt Lambrecht

 

BJM-Gembas dames danken hun sponsors!

 

Trainingen

woensdag 19.00 - 20.45 (Flabbaert)

Wedstrijden


TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaal
OEFEN29/07 23:15BJM-Gembas U21 - BJM-Gembas Dames ASporthal Flabbaert
BOV17/08 16:30BJM-Gembas Dames A66 - 45Sgolba Aalter DSE ASporthal Flabbaert
BOV18/08 15:00BBC Olympia Denderleeuw DSE B49 - 60BJM-Gembas Dames ALecompte
BOV23/08 19:00BBC Lokeren DSE A58 - 72BJM-Gembas Dames AStedelijke Sporthal Durmehal
BOV01/09 11:00BJM-Gembas Dames A53 - 46Amon Jeugd Gentson DSE CSporthal Flabbaert
COMP14/09 18:00LDP Donza DSE B57 - 69BJM-Gembas Dames APalaestra
COMP21/09 20:45BJM-Gembas Dames A65 - 48Amon Jeugd Gentson DSE CSporthal Flabbaert
COMP29/09 15:00Tigers Evergem DSE A56 - 64BJM-Gembas Dames AGemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
COMP12/10 19:00BBC Olympia Denderleeuw DSE A76 - 60BJM-Gembas Dames ALecompte
COMP20/10 10:30BJM-Gembas Dames A33 - 54Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE ASporthal Flabbaert
COMP26/10 18:30BBC Wildcats Gavere DSE A69 - 55BJM-Gembas Dames ADe Vierklaver
COMP03/11 15:00Gent-Oost Eagles DSE A53 - 46BJM-Gembas Dames ASporthalle Melle Vogelhoek
COMP10/11 10:30BJM-Gembas Dames A83 - 70Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE ASporthal Flabbaert
BOV17/11 16:00BJM-Gembas Dames A45 - 86LDP Donza DSE ASporthal Flabbaert
COMP24/11 10:30BJM-Gembas Dames A54 - 61BBC Lokeren DSE ASporthal Flabbaert
COMP01/12 11:15Sgolba Aalter DSE A55 - 69BJM-Gembas Dames ASportpark Aalter
COMP15/12 10:30BJM-Gembas Dames A - DBC Duopaint Osiris Aalst DSE CSporthal Flabbaert
COMP22/12 10:30BJM-Gembas Dames A - LDP Donza DSE BSporthal Flabbaert
COMP18/01 16:30Amon Jeugd Gentson DSE C - BJM-Gembas Dames AProvinciale Sporthal Henleykaai
COMP26/01 10:30BJM-Gembas Dames A - Tigers Evergem DSE ASporthal Flabbaert
COMP09/02 10:30BJM-Gembas Dames A - BBC Olympia Denderleeuw DSE ASporthal Flabbaert
COMP15/02 18:15Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A - BJM-Gembas Dames AKluisbos
COMP23/02 10:30BJM-Gembas Dames A - BBC Wildcats Gavere DSE ASporthal Flabbaert
COMP01/03 15:30Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A - BJM-Gembas Dames ASporthal De Witte Molen
COMP08/03 10:30BJM-Gembas Dames A - Gent-Oost Eagles DSE ASporthal Flabbaert
COMP13/03 19:30BBC Lokeren DSE A - BJM-Gembas Dames AStedelijke Sporthal Durmehal
COMP29/03 17:00DBC Duopaint Osiris Aalst DSE C - BJM-Gembas Dames ADe Burcht
COMP05/04 10:30BJM-Gembas Dames A - Sgolba Aalter DSE ASporthal Flabbaert