BJM-Gembas D (4de provinciale A)

Spelers: Andreas Bonte, Nathan De Baedts, Siemen De Baedts, Reinhout De Cuyper, Niels Danneels, Thomas De Nys, Frederik Develter, Senne Laethem,  Lander Moerman, Mike Ntasinzira, Simon Ryckaert, Tadhg Schepers

Coach: Aurélie De Baeremaeker

Ploegverantwoordelijke: Gunther Bonte en Danny Ryckaert

Ploegsponsors:

Trainingen

dinsdag 19.00 - 20.30 (MEOS)
vrijdag 18.00 - 19.30 (Flabbaert)

Wedstrijden


TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaal
BOV10/08 20:00BJM-Gembas D49 - 65BBC Lokeren HSE ASporthal Flabbaert
OEFEN12/08 21:10BJM-Gembas A - BJM-Gembas DSporthal Flabbaert
BOV17/08 18:00Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE C92 - 38BJM-Gembas DRode Los
OEFEN20/08 20:20Beautox - BJM-Gembas DKeiskant
BOV23/08 21:00BBC Expo Denderleeuw HSE A58 - 53BJM-Gembas DLecompte
BOV01/09 15:00BJM-Gembas D38 - 118Sgolba Aalter HSE BSporthal Flabbaert
COMP15/09 17:00LDP Donza HSE R89 - 36BJM-Gembas DSporthal Nazareth
COMP22/09 14:30BJM-Gembas D66 - 81BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg HSE Sporthal Flabbaert
COMP06/10 14:30BJM-Gembas D53 - 62BBC Lokeren HSE ASporthal Flabbaert
COMP12/10 18:30Tigers Evergem HSE B74 - 44BJM-Gembas DGemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
COMP20/10 12:30BJM-Gembas D - BBC Helios Ford Zottegem HSE CSporthal Flabbaert
COMP25/10 20:45BBC Falco Gent HSE D - BJM-Gembas DSint Janscollege
COMP03/11 11:00BJM-Gembas D - BBC Eksaarde HSE BSporthal Flabbaert
COMP09/11 18:15Blue Rocks Ronse-Kluisbergen HSE B - BJM-Gembas DKluisbos
COMP24/11 12:30BJM-Gembas D - Remant Basics Melsele-Beveren HSE DSporthal Flabbaert
COMP30/11 16:30BC Lede HSE C - BJM-Gembas DDe Ommegang
COMP08/12 11:00BJM-Gembas D - BBC Scheldejeugd Temse HSE CSporthal Flabbaert
COMP14/12 18:30BBC Wuitens Hamme HSE B - BJM-Gembas DSporthal De Veerman
COMP22/12 12:30BJM-Gembas D - LDP Donza HSE RSporthal Flabbaert
COMP04/01 20:00BBC Lokeren HSE A - BJM-Gembas DStedelijke Sporthal Durmehal
COMP18/01 20:30BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg HSE - BJM-Gembas DSportpark Bergenmeers
COMP09/02 12:30BJM-Gembas D - Tigers Evergem HSE BSporthal Flabbaert
COMP15/02 16:30BBC Helios Ford Zottegem HSE C - BJM-Gembas DHelios
COMP22/02 16:30BJM-Gembas D - BBC Falco Gent HSE DSporthal Flabbaert
COMP29/02 18:30BJM-Gembas D - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen HSE BSporthal Flabbaert
COMP07/03 18:45BBC Eksaarde HSE B - BJM-Gembas DSporthal De Muylaert
COMP15/03 17:00Remant Basics Melsele-Beveren HSE D - BJM-Gembas D't wit zand
COMP28/03 16:00BBC Scheldejeugd Temse HSE C - BJM-Gembas DSporthal Temsica
COMP05/04 12:30BJM-Gembas D - BC Lede HSE CSporthal Flabbaert
COMP18/04 16:30BJM-Gembas D - BBC Wuitens Hamme HSE BSporthal Flabbaert