BJM-Gembas C (4de provinciale A)

Spelers: Wim Bonami, Christophe Bouillon, Ward Coornaert, Stijn De Doncker, Jelle Denyft, De Nys Thomas, Ortwin Eggermont, Mathieu Maebe, Fabrice Martens, Bern Moerman, Kenny Vandepitte en Ben Verbeke

Coach: Wouter Buysse

Ploegverantwoordelijke : Benny Maebe

Ploegsponsors: Brugse Kassa register service Schrijnwerken Sven Jodts Maria-Aalter

 

BJM-Gembas C dankt z'n sponsors!

 

 

 

 

Trainingen

dinsdag 19.30 - 21.00 (Flabbaert)

Wedstrijden


TypedatumTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaal
OEFEN09/08?BJM-Gembas C - Basket Midwest Izegem HSE CSporthal Flabbaert
COMP03/1016:15BJM-Gembas C - B.B.C. Zele HSE BSporthal Flabbaert
COMP10/1016:30BBC Helios SanoRice Zottegem HSE C - BJM-Gembas CHelios
BOV14/10?BBC Falco Gent HSE D - BJM-Gembas CSint Janscollege
BOV14/10?BBC United Ninove HSE B - BJM-Gembas CSporthal Ninove
BOV14/10?BJM-Gembas C - BC Lede HSE BSporthal Flabbaert
BOV14/10?BJM-Gembas C - BBC Helios SanoRice Zottegem HSE BSporthal Flabbaert
COMP17/1016:15BJM-Gembas C - BBC Assenede HSE ASporthal Flabbaert
COMP24/1016:00Basket Meetjesland HSE C - BJM-Gembas CValcke Eikenlo
COMP08/1117:00Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D - BJM-Gembas C't wit zand
COMP15/1116:00BJM-Gembas C - BBC Scheldejeugd Temse HSE CSporthal Flabbaert
COMP28/1118:30BJM-Gembas C - BBC Falco Gent HSE ESporthal Flabbaert
COMP05/1218:15KBBC Eksaarde HSE B - BJM-Gembas CSporthal De Muylaert
COMP12/1216:00BJM-Gembas C - Silaba Zelzate HSE ASporthal Flabbaert
COMP16/0120:00BBC Lokeren HSE Z - BJM-Gembas CStedelijke Sporthal Durmehal
COMP23/0118:30BBC Wuitens Hamme HSE B - BJM-Gembas CSporthal De Veerman
COMP30/0116:15BJM-Gembas C - BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg HSE Sporthal Flabbaert
COMP06/0218:15B.B.C. Zele HSE B - BJM-Gembas CDe Klodde
COMP13/0216:15BJM-Gembas C - BBC Helios SanoRice Zottegem HSE CSporthal Flabbaert
COMP21/0213:30BBC Assenede HSE A - BJM-Gembas CGemeentelijke Sporthal Assenede
COMP27/0216:15BJM-Gembas C - Basket Meetjesland HSE CSporthal Flabbaert
COMP06/0316:00BBC Scheldejeugd Temse HSE C - BJM-Gembas CSporthal Temsica
COMP13/0316:15BJM-Gembas C - Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE DSporthal Flabbaert
COMP04/0414:45Silaba Zelzate HSE A - BJM-Gembas CEurohall Zelzate
COMP10/0419:30BBC Falco Gent HSE E - BJM-Gembas CSint Janscollege
COMP17/0416:15BJM-Gembas C - KBBC Eksaarde HSE BSporthal Flabbaert
COMP01/05?BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg HSE - BJM-Gembas CSportpark Bergenmeers
COMP08/05?BJM-Gembas C - BBC Lokeren HSE ZSporthal Flabbaert
COMP22/05?BJM-Gembas C - BBC Wuitens Hamme HSE BSporthal Flabbaert