BJM-Gembas C (4de provinciale B)

Spelers: Wim Bonami, Christophe Bouillon, Ward Coornaert, Stijn De Doncker, Fangio Decousemaeker, Jelle Denyft, Ortwin Eggermont, Thibault Huyzentruyt, Mathieu Maebe, Bern Moerman, Matthijs Van Hecke, Kenny Vandepitte, Ben Verbeke

Coach: Wouter Buysse

Ploegverantwoordelijke : Benny Maebe

Ploegsponsors: Brugse Kassa register service Schrijnwerken Sven Jodts Maria-Aalter

 

BJM-Gembas C dankt z'n sponsors!

 



Trainingen

dinsdag 19.30 - 21.00 (Flabbaert)

Wedstrijden


TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaal
OEFEN29/07 23:00BJM-Gembas A - BJM-Gembas CSporthal Flabbaert
BOV11/08 15:00BJM-Gembas C54 - 95BBC Houtem HSE BSporthal Flabbaert
BOV17/08 18:30Amon Jeugd Gentson HSE B75 - 56BJM-Gembas CProvinciale Sporthal Henleykaai
BOV25/08 14:45Silaba Zelzate HSE B82 - 64BJM-Gembas CEurohall Zelzate
BOV31/08 16:30BJM-Gembas C61 - 121Gent-Oost Eagles HSE BSporthal Flabbaert
COMP07/09 16:30BJM-Gembas C62 - 82BBC Erembodegem HSE BSporthal Flabbaert
COMP13/09 21:00BBC Olympia Denderleeuw HSE C69 - 74BJM-Gembas CLecompte
COMP21/09 16:00BJM-Gembas C89 - 65Bolas Dendermonde HSE ASporthal Flabbaert
COMP29/09 17:00BBC Helios Ford Zottegem HSE D89 - 68BJM-Gembas CHelios
COMP12/10 21:00Onderons Grembergen HSE B57 - 51BJM-Gembas CSporthal Scheldedreef
COMP19/10 18:30BJM-Gembas C - BBC United Ninove HSE BSporthal Flabbaert
COMP26/10 16:15BBC Houtem HSE C - BJM-Gembas CDe Fabriek
COMP03/11 13:00BJM-Gembas C - BBC Glory Bazel HSE ASporthal Flabbaert
COMP09/11 16:00BBC Lokeren HSE Z - BJM-Gembas CStedelijke Sporthal Durmehal
COMP23/11 19:00Gent-Oost Eagles HSE D - BJM-Gembas CSporthalle Melle Vogelhoek
COMP30/11 16:30BJM-Gembas C - Wasocub Waasmunster HSE ASporthal Flabbaert
COMP08/12 13:00BJM-Gembas C - B.B.C. Zele HSE BSporthal Flabbaert
COMP15/12 14:30Crelan Okapi Aalstar HSE C - BJM-Gembas CForum Aalst
COMP05/01 16:40BBC Erembodegem HSE B - BJM-Gembas CDenderdal
COMP11/01 16:30BJM-Gembas C - BBC Olympia Denderleeuw HSE CSporthal Flabbaert
COMP18/01 19:00Bolas Dendermonde HSE A - BJM-Gembas CDe Pit
COMP25/01 16:30BJM-Gembas C - BBC Helios Ford Zottegem HSE DSporthal Flabbaert
COMP01/02 19:00BBC Glory Bazel HSE A - BJM-Gembas CSportcentrum De Dulpop
COMP08/02 16:30BJM-Gembas C - Onderons Grembergen HSE BSporthal Flabbaert
COMP16/02 15:00BBC United Ninove HSE B - BJM-Gembas CSporthal Ninove
COMP22/02 18:30BJM-Gembas C - BBC Houtem HSE CSporthal Flabbaert
COMP01/03 14:30BJM-Gembas C - BBC Lokeren HSE ZSporthal Flabbaert
COMP14/03 18:30BJM-Gembas C - Gent-Oost Eagles HSE DSporthal Flabbaert
COMP28/03 18:15B.B.C. Zele HSE B - BJM-Gembas CV.H.V.D.
COMP05/04 17:00Wasocub Waasmunster HSE A - BJM-Gembas CHoogendonck
COMP18/04 18:30BJM-Gembas C - Crelan Okapi Aalstar HSE CSporthal Flabbaert