BJM-Gembas B (2de provinciale)

Spelers: Renaat Decuyper, Thomas De Nys, Seppe De Vooght, Mitch De Wilde, Stijn Dhondt, Miel Goethals,
Bjorn Paelman, Ambroos Stals, Jordy Van den Bussche, Briek Van Gaever, Bram Van Landschoot, Jonathan Vercruysse,
Bram Verschoote, Hannes Wielant.

Coach: Jarno De Decker  Assistent Coach: Thomas lievens

Ploegverantwoordelijke : Hans Van den Bussche en Mario Decuyper

Ploegsponsors: Ixina keukens Maldegem  Timmerman ramen en deuren

 

BJM-Gembas B dankt z'n sponsors!

 

Trainingen

maandag 20.00 - 21.30 (De Beuk)
donderdag 19.00 - 20.30 (Flabbaert)

Wedstrijden


TypedatumTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaal
OEFEN09/08?BJM-Gembas B - Basket Midwest Izegem HSE BSporthal Flabbaert
OEFEN16/08?BJM-Gembas B - Horticult Kontich Wolves HSE CSporthal Flabbaert
COMP03/1018:15BBC Scheldejeugd Temse HSE B - BJM-Gembas BSporthal Temsica
COMP10/1016:15BJM-Gembas B - BBC Falco Gent HSE CSporthal Flabbaert
BOV14/10?KBBC Sparta Laarne HSE B - BJM-Gembas BGemeentelijke Sporthal Laarne
BOV14/10?BJM-Gembas B - Gent-Oost Eagles HSE DSporthal Flabbaert
BOV14/10?BJM-Gembas B - BBC Feniks Futuria Gent HSE ASporthal Flabbaert
BOV14/10?BBC United Ninove HSE C - BJM-Gembas BSporthal Ninove
COMP17/1020:30KBBC Eksaarde HSE A - BJM-Gembas BSporthal De Muylaert
COMP24/1016:00BJM-Gembas B - BBC Wuitens Hamme HSE ASporthal Flabbaert
COMP07/1116:15BJM-Gembas B - BBC Olympia Denderleeuw HSE BSporthal Flabbaert
COMP14/1120:30BC Lede HSE A - BJM-Gembas BDe Ommegang
COMP21/1116:15BJM-Gembas B - B.B.C. Zele HSE ASporthal Flabbaert
COMP27/1121:00Gent-Oost Eagles HSE B - BJM-Gembas BSporthalle Melle Vogelhoek
COMP05/1216:15BJM-Gembas B - BBC Helios SanoRice Zottegem HSE BSporthal Flabbaert
COMP12/1218:30KBBC Bavi Gent HSE B - BJM-Gembas BNeptunus
COMP09/0120:20BBC Feniks Futuria Gent HSE A - BJM-Gembas BHekers
COMP16/0116:15BJM-Gembas B - BBC Houtem HSE BSporthal Flabbaert
COMP23/0116:15BJM-Gembas B - Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE BSporthal Flabbaert
COMP06/0216:15BJM-Gembas B - BBC Scheldejeugd Temse HSE BSporthal Flabbaert
COMP13/0218:00BBC Falco Gent HSE C - BJM-Gembas BSint Janscollege
COMP20/0220:30BJM-Gembas B - KBBC Eksaarde HSE ASporthal Flabbaert
COMP27/0220:30BBC Wuitens Hamme HSE A - BJM-Gembas BSporthal De Veerman
COMP06/0316:15BJM-Gembas B - BC Lede HSE ASporthal Flabbaert
COMP13/0318:45BBC Olympia Denderleeuw HSE B - BJM-Gembas BLecompte
COMP27/0320:30B.B.C. Zele HSE A - BJM-Gembas BDe Klodde
COMP10/0416:15BJM-Gembas B - Gent-Oost Eagles HSE BSporthal Flabbaert
COMP17/0418:30BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B - BJM-Gembas BHelios
COMP25/0417:00BJM-Gembas B - KBBC Bavi Gent HSE BSporthal Flabbaert
COMP01/05?BJM-Gembas B - BBC Feniks Futuria Gent HSE ASporthal Flabbaert
COMP08/05?BBC Houtem HSE B - BJM-Gembas BDe Fabriek
COMP22/05?Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE B - BJM-Gembas BSporthal De Witte Molen