BJM-Gembas B (3de provinciale B)

Spelers: Bram Bentein, Emiel Buyse, Renaat De Cuyper, Simon Eeckeloo, Stijn Eeckeloo, Kasper Galle, Manuel Haerts, Maxim Haerts, Thomas Mathyssen, Ambroos Stals, Wouter Standaert, Bart Van den Driessche, Timon Van Haecke, Mathieu Van Hove, Bram Van Landschoot

Coach: Dirk Van Hove

Ploegverantwoordelijke : Christine Leemans

Ploegsponsors: Ixina keukens Maldegem DVV Peter Versluys

 

BJM-Gembas B dankt z'n sponsors!

 

Trainingen

dinsdag 21.00 - 22.30 (MEOS)
donderdag 19.00 - 20.30 (Flabbaert)

Wedstrijden


TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaal
OEFEN04/08 20:30A.C.J. Basket Brugge HSE A69 - 54BJM-Gembas BDaverloo Park
BOV11/08 21:00Gent-Oost Eagles HSE B88 - 67BJM-Gembas BSporthalle Melle Vogelhoek
BOV13/08 17:00BBC Deinze-Nazareth HSE B43 - 62BJM-Gembas BPalaestra
BOV19/08 20:45BJM-Gembas B46 - 73BBC Jeugd Gentson HSE ASporthal Flabbaert
BOV20/08 16:00BJM-Gembas B61 - 49Basketbal Club Vikings Lede HSE ASporthal Flabbaert
OEFEN26/08 20:45BJM-Gembas B45 - 55Bbv Oedelem HSE ASporthal Flabbaert
COMP02/09 18:45BJM-Gembas B66 - 61BBC Jeugd Gentson HSE CSporthal Flabbaert
COMP09/09 16:15BBC Houtem HSE C91 - 77BJM-Gembas BDe Fabriek
COMP16/09 18:45BJM-Gembas B65 - 52BBC United Ninove HSE BSporthal Flabbaert
COMP23/09 20:45BBC Erembodegem HSE A43 - 99BJM-Gembas BDenderdal
COMP30/09 18:30BJM-Gembas B68 - 60BBC Deinze-Nazareth HSE BSporthal Flabbaert
COMP08/10 16:00Gent-Oost Eagles HSE C56 - 67BJM-Gembas BSporthalle Melle Vogelhoek
COMP14/10 18:45BJM-Gembas B42 - 53BBC Feniks Futuria Gent HSE BSporthal Flabbaert
COMP21/10 20:00The Tower Aalst HSE A83 - 61BJM-Gembas BDe Burcht
COMP28/10 18:45BJM-Gembas B63 - 68BBC Olympia Denderleeuw HSE BSporthal Flabbaert
COMP11/11 18:45BJM-Gembas B44 - 58BBC Wildcats Gavere HSE ASporthal Flabbaert
COMP18/11 20:30BBC Expo Denderleeuw HSE A67 - 66BJM-Gembas BLecompte
COMP02/12 18:45BJM-Gembas B75 - 54Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE Sporthal Flabbaert
COMP09/12 18:00Haantjes-Fireballs Oudenaarde HSE C73 - 57BJM-Gembas B't Sportkot
COMP16/12 16:30BBC Jeugd Gentson HSE C - BJM-Gembas BLeopoldskazerne
COMP23/12 18:45BJM-Gembas B - BBC Houtem HSE CSporthal Flabbaert
OEFEN27/12 20:20Tigers Evergem HSE A - BJM-Gembas BGemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
COMP14/01 15:00BBC United Ninove HSE B - BJM-Gembas BSporthal Ninove
COMP20/01 18:45BJM-Gembas B - BBC Erembodegem HSE ASporthal Flabbaert
COMP27/01 18:30BBC Deinze-Nazareth HSE B - BJM-Gembas BPalaestra
COMP03/02 18:45BJM-Gembas B - Gent-Oost Eagles HSE CSporthal Flabbaert
COMP17/02 18:20BBC Feniks Futuria Gent HSE B - BJM-Gembas BHekers
COMP24/02 18:45BJM-Gembas B - The Tower Aalst HSE ASporthal Flabbaert
COMP10/03 18:45BBC Olympia Denderleeuw HSE B - BJM-Gembas BLecompte
COMP17/03 20:30BBC Wildcats Gavere HSE A - BJM-Gembas BDe Vierklaver
COMP24/03 18:45BJM-Gembas B - BBC Expo Denderleeuw HSE ASporthal Flabbaert
COMP31/03 18:15Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE - BJM-Gembas BDe Kriebel
COMP14/04 18:45BJM-Gembas B - Haantjes-Fireballs Oudenaarde HSE CSporthal Flabbaert