BJM-Gembas A (2e provinciale)

Spelers: Niels Blondeel, Peter Junior Bonnarens, Niki De Boysere, Cedric De Meyer, Bas De Vilder, Miel Goethals, Thomas Lievens, Menno Snauwaert, Ambroos Stals, Hans Standaert, Jordy Van den Bussche, Briek Van Gaever, Jan Vervenne

Coach: Steven Van de Vyver
Assistent Coach: Jarno De Decker

Ploegverantwoordelijke : Marc De Meyer

Ploegsponsors: KBC Bank & AssurRisk Verzekeringen Timmerman ramen en deuren Pasta la Vista MDM-Support

 

BJM-Gembas A dankt z'n sponsors!

 

Trainingen

dinsdag 21.00 - 22.30 (Flabbaert)
donderdag 20.30 - 22.00 (Flabbaert)

Wedstrijden


TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaal
OEFEN04/08 20:15BJM-Gembas A68 - 84Basket Meetjesland HSE ASporthal Flabbaert
OEFEN07/08 20:30"Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A71 - 58BJM-Gembas AZaal d'Hoogploate
OEFEN11/08 20:00BJM-Gembas A59 - 64KBBC Bavi Gent HSE ASporthal Flabbaert
OEFEN15/08 19:00BBC Houtem HSE A70 - 51BJM-Gembas ASportcentrum Bloso Blankenberge
BOV18/08 20:30BJM-Gembas A87 - 65The Tower Aalst HSE ASporthal Flabbaert
BOV19/08 15:00BBC Lokeren HSE A50 - 84BJM-Gembas AStedelijke Sporthal Durmehal
BOV25/08 20:30BJM-Gembas A104 - 63KBBC Upkot Sparta Laarne HSE BSporthal Flabbaert
OEFEN26/08 17:00BJM-Gembas A63 - 100Haantjes-Fireballs Oudenaarde HSE ASporthal Flabbaert
OEFEN01/09 18:30BJM-Gembas A70 - 59Racing Brugge HSE BSporthal Flabbaert
OEFEN02/09 17:00BJM-Gembas A62 - 76Sgolba Aalter HSE BSporthal Flabbaert
COMP08/09 20:45Basketbal Club Vikings Lede HSE A72 - 63BJM-Gembas ADe Ommegang
COMP15/09 20:30BJM-Gembas A80 - 46BBC Olympia Denderleeuw HSE BSporthal Flabbaert
COMP22/09 18:30BC Black Boys Erpe-Mere HSE B - BJM-Gembas ASint Bavo
BOV27/09 20:30BJM-Gembas A - BBC Scheldejeugd Temse HSE ASporthal Flabbaert
COMP06/10 20:30BJM-Gembas A - BBC Helios Ford Zottegem HSE BSporthal Flabbaert
COMP13/10 20:30BBC Eksaarde HSE A - BJM-Gembas ASporthal De Muylaert
COMP20/10 21:00BJM-Gembas A - BBC Latem - De Pinte HSE CSporthal Flabbaert
COMP03/11 20:30BC Lede HSE A - BJM-Gembas ADe Ommegang
COMP10/11 20:30BJM-Gembas A - KBBC Upkot Sparta Laarne HSE ASporthal Flabbaert
COMP17/11 20:00Haantjes-Fireballs Oudenaarde HSE B - BJM-Gembas ARode Los
COMP24/11 18:15BBC Houtem HSE B - BJM-Gembas ADe Fabriek
COMP01/12 20:30BJM-Gembas A - KBBC Bavi Gent HSE BSporthal Flabbaert
COMP09/12 13:00BBC Wildcats Gavere HSE A - BJM-Gembas ADe Vierklaver
COMP16/12 13:45BJM-Gembas A - Remant Basics Melsele-Beveren HSE CSporthal Flabbaert
COMP05/01 20:30BJM-Gembas A - Basketbal Club Vikings Lede HSE ASporthal Flabbaert
COMP12/01 18:45BBC Olympia Denderleeuw HSE B - BJM-Gembas ALecompte
COMP19/01 20:30BJM-Gembas A - BC Black Boys Erpe-Mere HSE BSporthal Flabbaert
COMP02/02 18:30BBC Helios Ford Zottegem HSE B - BJM-Gembas AHelios
COMP09/02 20:30BJM-Gembas A - BBC Eksaarde HSE ASporthal Flabbaert
COMP16/02 16:00BBC Latem - De Pinte HSE C - BJM-Gembas AOCP
COMP23/02 20:30BJM-Gembas A - BC Lede HSE ASporthal Flabbaert
COMP02/03 18:00KBBC Upkot Sparta Laarne HSE A - BJM-Gembas AGemeentelijke Sporthal Laarne
COMP10/03 17:00BJM-Gembas A - Haantjes-Fireballs Oudenaarde HSE BSporthal Flabbaert
COMP16/03 20:30BJM-Gembas A - BBC Houtem HSE BSporthal Flabbaert
COMP30/03 18:30KBBC Bavi Gent HSE B - BJM-Gembas ANeptunus
COMP06/04 20:30BJM-Gembas A - BBC Wildcats Gavere HSE ASporthal Flabbaert
COMP13/04 20:00Remant Basics Melsele-Beveren HSE C - BJM-Gembas A't wit zand