BJM-Gembas A (1e provinciale)

Spelers: Niels Blondeel, Peter Junior Bonnarens, Louis Daniels, Niki De Boysere, Pieter De Pauw, Bas De Vilder, Miel Goethals, Alexander Marechal, Menno Snauwaert, Hans Standaert, Iben Strybol, Wout Strybol, Jordy Van den Bussche Coach: Steven Van de Vyver Assistent Coach: Jarno De Decker

Scouting: Fenne Martens

Ploegverantwoordelijke: Bart De Vilder en Hans Van den Bussche

Ploegsponsors: KBC Bank & AssurRisk Verzekeringen Kevin De Wolf interieurwerken Timmerman ramen en deuren Pasta la Vista Autocars VDK Zwevezele MDM-Support

BJM-Gembas A dankt z'n sponsors!

Trainingen

dinsdag 21.00 - 22.30 (Flabbaert)
donderdag 20.30 - 22.00 (Flabbaert)

Wedstrijden


TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaal
OEFEN29/07 08:00BJM-Gembas A - TEST DWF Sporthal Flabbaert
OEFEN29/07 23:00BJM-Gembas A - BJM-Gembas CSporthal Flabbaert
OEFEN29/07 23:00BJM-Gembas A - BJM-Gembas Knesselare HSE DSporthal Flabbaert
OEFEN29/07 23:05BJM-Gembas A - BJM-Gembas BSporthal Flabbaert
OEFEN04/08 15:00BJM-Gembas A20 - 0"Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE ASporthal Flabbaert
OEFEN08/08 20:00Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A73 - 71BJM-Gembas ASporthal De Witte Molen
OEFEN10/08 18:00BJM-Gembas A51 - 74Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE ASporthal Flabbaert
OEFEN12/08 21:10BJM-Gembas A - BJM-Gembas DSporthal Flabbaert
OEFEN15/08 20:00BBC Houtem HSE A76 - 46BJM-Gembas ASportcentrum Bloso Blankenberge
OEFEN17/08 20:30BJM-Gembas A80 - 40BC Guco Lier Vzw HSE CSporthal Flabbaert
OEFEN24/08 19:30BJM-Gembas A85 - 53BBC Eksaarde HSE ASporthal Flabbaert
OEFEN25/08 16:00BJM-Gembas A77 - 54Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE ASporthal Flabbaert
OEFEN31/08 18:30BJM-Gembas A96 - 57Racing Brugge HSE BSporthal Flabbaert
OEFEN01/09 17:00BJM-Gembas A79 - 91BBC Falco Gent HSE BSporthal Flabbaert
COMP07/09 20:30BJM-Gembas A58 - 63KBBC Upkot Sparta Laarne HSE ASporthal Flabbaert
COMP14/09 20:30BBC Scheldejeugd Temse HSE A65 - 68BJM-Gembas ASporthal Temsica
OEFEN19/09 20:15Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE B56 - 51BJM-Gembas ARode Los
COMP28/09 18:15Panters Baasrode HSE B58 - 62BJM-Gembas APantershal
BOV04/10 20:00Gent-Oost Eagles HSE B84 - 80BJM-Gembas ASporthalle Melle Vogelhoek
COMP12/10 20:30BC Black Boys Erpe-Mere HSE A89 - 59BJM-Gembas ASint Bavo
COMP19/10 20:30BJM-Gembas A - KBBC Bavi Gent HSE ASporthal Flabbaert
COMP26/10 20:30Blue Rocks Ronse-Kluisbergen HSE A - BJM-Gembas AKluisbos
COMP03/11 15:00BJM-Gembas A - Sgolba Aalter HSE BSporthal Flabbaert
COMP10/11 17:00Basket Meetjesland HSE A - BJM-Gembas AValcke Eikenlo
COMP23/11 20:20BBC Feniks Futuria Gent HSE A - BJM-Gembas AHekers
COMP30/11 20:00BJM-Gembas A - Amon Jeugd Gentson HSE ASporthal Flabbaert
COMP08/12 17:00BJM-Gembas A - Remant Basics Melsele-Beveren HSE BSporthal Flabbaert
COMP15/12 16:00LDP Donza HSE C - BJM-Gembas APalaestra
COMP22/12 14:30BJM-Gembas A - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen HSE ASporthal Flabbaert
COMP04/01 18:00KBBC Upkot Sparta Laarne HSE A - BJM-Gembas AGemeentelijke Sporthal Laarne
COMP25/01 20:30BJM-Gembas A - Panters Baasrode HSE BSporthal Flabbaert
COMP01/02 20:30BJM-Gembas A - LDP Donza HSE CSporthal Flabbaert
COMP08/02 20:30BJM-Gembas A - BC Black Boys Erpe-Mere HSE ASporthal Flabbaert
COMP15/02 20:45KBBC Bavi Gent HSE A - BJM-Gembas ANeptunus
COMP29/02 20:30BJM-Gembas A - Basket Meetjesland HSE ASporthal Flabbaert
COMP07/03 20:30Sgolba Aalter HSE B - BJM-Gembas ASportpark Aalter
COMP14/03 20:30BJM-Gembas A - BBC Feniks Futuria Gent HSE ASporthal Flabbaert
COMP21/03 20:00BJM-Gembas A - BBC Scheldejeugd Temse HSE ASporthal Flabbaert
COMP28/03 17:30Remant Basics Melsele-Beveren HSE B - BJM-Gembas A't wit zand
COMP04/04 20:45Amon Jeugd Gentson HSE A - BJM-Gembas AProvinciale Sporthal Henleykaai